| dizainarul a întrebat:

Fundita.Cum obisnuiesc un bichon maltez de 2 luni si ceva sa iasa afara cand are nevoie la baie.

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Cand face in casa ii dai peste coada asa incet si ii spui ca nu are voie. nu zic sa il bati, doamne fereste, doar sa ii dai cu mana peste coada sau peste bot. si asa o sa se invete ca nu are voie happy

| ZarNo a răspuns:

Il duci mereu in acelasi loc unde-i place si se obisnuieste si o sa iasa singur

| westside_9672 a răspuns:

Il scoti afara si el o sa se obisnuiasca sa faca afara happy