| lays a întrebat:

Gta Bucuresti! L-am instalat si cand sa dau click mi-a aparut ca imi lipsesc fisiere dll. le-am instalat si pe alea si acum scrie : "the procedure entry point ogg_stream_reset_serialno could not be located in the dynamic link library ogg. dll"
ma puteti ajuta? va rog din suflet.sad ce trebuie sa fac? am incercat sa-l reinstalez si tot asa scriecrying

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e asa mi-a facut la gta mamaia ma instalat toate fisierele dll si imi spune caentry point_AIL_set_stream_volume@8 could not be located in the dynamic link library mss32. dll.