| Nightmare_2673 a întrebat:

Hallo, OFER FUNDĂ PENTRU RĂSPUNS
Am văzut pe Google tot felul de programe pentru Keylogger FREE şi mi-ar interesa şi pe mine. Care site pentru a downloada Keylogger free îmi recomandaţi?

P.S. pentru HACKERI: Nu încercaţi să puneţi tot felul de linkuri cu keylogger, sunt foarte atent şi ştiu cum arată unul.

2 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Keylogger`ul adevarat este ala facut de tine prin limbaj c++ in Device... De pe net te pacalesti mai mult cu toate programele lor.