| Toma12456 a întrebat:

Heeeeeiiiii TPU! Am vazut ca pe la scoala unii copii isi fac tricouri cu diferite imprimeuri. As vrea sa stiu daca se mai poate face acest lucru si in alt fel. Fara hartie speciala.

Dau FUNDITA!

1 răspuns:
| mikiella22 a răspuns:

Pai trebuie sa iei culori textile si o solutie speciala pentru intarire.
Pe complexart.ro gasesti sau la fondul plastic. Cand te apuci de pictat, pui un carton cu o folie pe sub bluza ca sa nu se imprime modelul si pe celalata parte, lasi sa se usuce si calci bluza pe dos, punand o hartie.