| ShizAnime a întrebat:

Heeei, prieteni! Poate ca nu sunteti prietenii mei, dar oricum.Intrebarea este pentru cei ce au vazut anime.ul Mahou Sensou. Are doar 12 episode si doar un singur sezon? E terminat? Pentru ca episodul 12 mi.a dat multe semne de intrebare. Nu am inteles prea bine ce s.a intamplat. Mi se pare incomplet. Fundita. ^^

Răspuns Câştigător
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Nu se stie daca o sa se mai faca un sezon, ca sa stie cineva trebuie sa o confirme producatorul, dar momentan nu s-a auzit nimic happy

| ShizAnime explică (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Deci doar atat e? M.am uitat o zi intreaga degeaba? :]] Oricum. mersi.

1 răspuns: