| TrustMe a întrebat:

Heei. salut. yawn. spuneti-mi si mie cum aflu daca cineva mi-a dat ignore pe yahoo messenger. daca se poate sa aflu

Răspuns Câştigător
| curios_3782 a răspuns:

Pai atunci cand a iesit dupa mes.intrai pe www.ascuns.ro sau orice alt site de genu'. si daca iti aparea ca e online si la tine nu aparea...inseamna ca ti-a dat ig.sau te-a pus p inv :)

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai se vede daca ti-a dat ingnor, pentru ca nu iti mai raspunde la mesaje! iar atunci cand el te reintroduce in lista sa iti apare si tie sa il bagi, scrie add.eu atata stiu! bafta!

| lavii a răspuns:

Pai intri pe www.yahoodetector.com si il detectezi sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai apare online. Iti dai u seama big grin baga idu asta ' xeeberbot' e un robot pe idu asta si dai acolo sa ii zici ceva si scrii 'scan id' ex: scan xeeberbot. si iti zice daca e on / inv / off. Sau ii scrii 'help' si iti arata ce comenzi mai are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Your_sexy_pitzi