| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Heey! Vreau un program de inregistrat vocea dar unul foarte bun in care sa se auda vocea mea.Am mai avut si alte programe dar nu semana nici macar putin cu vocea mea

1 răspuns:
| mikeofficial a răspuns:

Nu stiu ce programe ai folosit, dar poate fi si din cauza microfonului sau de la placa se sune (sunt cele mai importante) dar pot sa iti recomand Cool Edit Pro 2.1 (are un mix-master profi) eu pentru piesele mele il folosesc de vreo 4 ani si nu am probleme, dar ti-am spus trebuie sa ai microfon si placa de sunet de calitate mare daca vrei sa se auda vocea la calitatea reala!