| catalush11 a întrebat:

Hei! afara e innorat si stau in casa si ma plictisesc. Va rog dati-mi idei ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| YesOMG a răspuns:

Poi stai pe facebook, poti sa-ti faci de lucru prin a lua toate hainele din propriul tau dulap, si poti sa probezi ce iti e bun, ce nu-ti mai e bun. POti sa o ajuti pe mama ta in bucatarie, propriu eu, daca mama mea nu este mereu. chiar niciodata langa mine, chem o prietena si ne facem ceva dulce :
Gustatrea pe care poti sa o faci este sa iei HuLaLa, spray, biscuite si ceva dulceata. si e o gustarica foarte foarte buna.
Poti sa te uiti la televizor, chiar daca ai mai vazut ceva pariez ca te vei plictisi deoarece dau de fiecare data aceleasi. filme, reclame laughing
Poti sa iei un film. preferabil ceva care crezi ca ti se potriveste big grin
POti sa-ti faci poze. Pe cuvant, eu in timpu liber imi fac poze, cu hainele pe care tu le probezi din dulap.
poti sa faci o baie.
Sa chemi o pritena la tine si sa faceti ceva. big grin
Sa citesti o carte. eu acum am inceput sa citesc,, Scrisoare de dragoste,, de mihail drumes big grin
sper ca te-am ajutat! :X