| byankaaaa a întrebat:

Hei..am mare nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa invat sa dansez cat mai frumos pe muzica usoara / manele (mai putin) si am nevoie de niste videoclipuri, nu vreau rock..sau ceva de genul acesta. Vreau ceva dansuri care le poti invata..Si nu imi spuneti va rog sa ma uit la TV sau in discoteca.

Răspuns Câştigător
| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=84tS9r1J0Xo, Aceasta sunt eu poti sa mai iei ceva de la mine, parerea mea poate nu-ti place cum dansez. Funda :X?

| byankaaaa explică (pentru Brunetzika_Ancutza_1990):

Dansezi foarte frumos happy Felicitari!

| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns (pentru byankaaaa):

Multumesc!