| SuperMagicSmile a întrebat:

Hei,am o intrebare...Lunea trecuta am fost sa-mi fac buletinul(din nou, prima oara a fost o incurcatura cu adresa si blah blah blah) si am cam avut 0% dorinta sa-l ridic. Voiam sa stiu daca ma asteapta vreo amenda si cam in cat timp...

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu, in general daca orasul din care faci parte e si resedinta de judet poate sa ramana acolo un timp nedeterminat, altfel e posibil desi nu sunt sigur sa fie trimis la resedinte de judet de unde l-a eliberat, o amenda e posibil sa vina doar dupa cateva luni de la expirarea CI

| cammm a răspuns:

Daca trebuie sa-l ridic si nu ai fost dupa el...nu te amendeaza, altii merg si dupa 2 saptamani. Important e ca l-ai facut, si e la ei acolo intr-un plic.Au multe cutii cu plicuri.Te duci, zici numele si o sa caute prin cutii.

Cu placere happy

| Na_Ramo_1997 a răspuns:

Ce stupid! angry
o luati razna. postati numai tampenii...

| SuperMagicSmile explică (pentru Na_Ramo_1997):

Uaaaau,cea mai tare poveste EVER! Te rog, mai spune...Srsly?