| Helăăău a întrebat:

Hei. Am o poza care mi-a iesit in ceatastraight face. Stiti vreun program, sau cevaa cu care s-o fac normala? funda happy

3 răspunsuri:
| WiPi a răspuns:

Se poate face dar trebuie sa lucrezi fiecare pixel in parte si dureaza foarte mult happy

| sorinucu a răspuns:

Nu exista, pentru ca programul nu stie cum areti tu de fapt. Poti doar lumina sau intunesca poza, doar asta te-ar putea ajuta in vreun fel sau ai putea modifica poza cu diferite elemente, ca sa para ca tu ai pus intentionat "elementul de ceata". funda? happy

| sorinucu a răspuns:

A curs cu funde pe aici...laughing