| Adiiiina a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Despre internetul pe mobil. Eram duminica seara pe un forum[pe telefon, logic.] si deodata am vrut sa dau back, si imi apare de duminica seara mereu "DNS failed". Pe facebook si pe orange.com ma lasa sa intru, dar pe celelalte ba. Mentionez ca am un samsung f480. Dar cred ca e ceva de la cartela, ca am incercat sa bag si in corby, si imi apare aceeasi chestie. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| AlexaAlexandra1000 a răspuns:

Asa pateam si euhappy Ai acces nelimitat la facebook si Orange... La celelalte doar saptamanal sau deloc... Adica ai avut net si acum ai ramas o luna doar cu cele nelimitate. Facebook si Orangewinking