| Rachel a întrebat:

Hei, as vrea sa imi cumpar toate cele 7 volume din Jurnalele Vampirilor, dar am auzit ca primele 4 volume sunt din inaintea Elenei, lui Stefan etc... asa este? Merita cumparate happy?

Răspuns Câştigător
| Edynhooo a răspuns:

Da asa este si eu le.am cumparat si vreau sa iti spun ca sunt fascinante si foarte "placute" sa spun asa! MERITA!

1 răspuns:
| C0rinne a răspuns:

Merita cumparate toate. mie mi-a luat ceva timp sa fac rost de ele, am platit putin.mai muult laughing dar, a meritat. happy