| SOriilica a întrebat:

Hei. As vrea sa sar cu parasuta si nu stiu foarte multe chestii legate de salturi, imi puteti spune cat costa un salt? Am 14 ani... Unde se pot face salturile cu parasuta si daca trebuie facute teste inainte, poate sari oricine cu parasuta?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Caddy14 a răspuns:

Eu fac planorism la aeroclubul din Bm.Ca sa faci cursul si sa sari cu parasuta trebuie sa ai 16 ani minim dar se poate sari contra cost dar nu stiu mai mult de atat