| Anutzza3708 a întrebat:

Hei! Asta este o intrebare pentru cei din Bacau! Cine stie unde se afla caminul liceului "Ion Ghica" sau "Economic".
Funda!love struck

1 răspuns:
| Hiraani a răspuns:

Pai de la parcul Catedralei te duci tot inainte pe bulevardul Unirii treci de biserica Sf Nicolae aia de langa restaurantul latin si mergi pana ajungi la primul giratoriu langa Salofarm ..si scoala e pe strada 9 mai acolo langa giratoriu :D ....Si Ion Ghica nu stiu exact cum sa iti explic dar uite site.ul asta poate te ajuta:D http://bacau.harta.orasultau.ro/