| Swanda a întrebat:

Hei buna searalaughing Vreau sa-mi DEschid putin nuanță parului. Acum il am saten inchis,as vrea un saten deschis,Putin mai deschis ca acum. Nu blondlaughing. Este buna apa oxigenata pentru asta? Stiu ca distruge parul destul de rau dar nu asta ma
intereseaza in mod principal. Si daca apa oxigenata este buna,cat timp trebuie sa o tin pe par pentru un efect mediu sa zic? Va roggggg mult daca știti sa ma ajutați, am nevoie mare mare:*** funda celui mai complet raspuns

2 răspunsuri:
| Avdreutza a răspuns:

E adevarat ca apa oxigenata distruge putin parul dar daca vrei sa rişti.....in fine trebuie sa ti maxim 10-15minute daca vrei o nuanta mai mai deschisă o ti 15-20 de minute. Sper ca te am ajutat. PUPICIII!

| Zuzu_Zenny_1997 a răspuns:

Eu mi-am deschis parul cu decolorant...