| Adynanana a întrebat:

Hei...cine poate sa imi dea coduri la "Club Penguin" [pentru. Unlock items. Online] big grin

Răspuns Câştigător
| IgN0rR a răspuns:

Dupa ce ai intrat pe plunder scrii la cautare coduri siti apar cate vrei, dar la alea mai noi si mai bune trebuie sati faci cont
e gratis succes (sper sa primesc fundita)

2 răspunsuri:
| IgN0rR a răspuns:

Daca vrei coduri nu exista, dar poti sati ei niste trainere. Sunt unele foarte bune, este un site, dar s-ar putea sa aiba unele si virusi plunder.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele este 'karis9' iar parola este tot 'karis9' cu placere