| Cαrter a întrebat:

Hei. De vreo cateva luni, nu am mai gasit revista Popcorn la niciun magazin. Am aflat ca nu mai exista, dar nu si de ce... Credeam ca are multi cumparatori, mai ales ca avea atat de multe postere... Chiar imi placea. Voi stiti ce s-a intamplat? thinking

Răspuns Câştigător
| ScarryD a răspuns:

Revista Popcorn a fost cumparata de revosta Bravo din cauza concurentei. De aceea acum nu mai exista Popcorn si in Bravo se dau 4 postere. Sper ca te-am ajutat. Pupicei.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu mai exista de cateva luni pentru ca a cumparat-o Bravo.

| JamilaGizeh a răspuns:

A cumparat-o Bravo.Nu mai exista Popcorn

| AnneAna a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare, dar se pare ca era si pe vremea mamei mele, deci e posibil sa nu mai existe caci e de mult sad dar si mie imi placea

| jacksonboy a răspuns:

Si mie imi placea revista.