| LoveAnimeNaruto a întrebat:

Hei. imi trebuie si mie niste statusuri el ea.
Exemplu : S-au intalnit dupa 2 luni :
Fata : imi pare rau am intalnit o alta peroana. Sunt bine. Cum e viata ta? El a inchis din ochi pentru asi ascunde lacrimile, si-a adunat toata puterea si a zis :
Baiatul: Scuze te cunosc?

Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| AlleAllexandra1 a răspuns:

Eu atatea stiu happy
Baiatulnerduna ( Te rog frumos iarta-ma)
Fatanerduna (Atat de mult am asteptat sa imi scrii)
Baiatul:-Ce faci? (Mi-e dor de tine)
Fata:-Nimic interesant (Te iubesc)
Fata:-Tu ce faci? (Nu iti lipsesc? Nu ma mai iubesti? )
Baiatul:-Nimic (Vreau sa te vad)
Fata:-Cum de mi-ai scris? (Vreau sa ne intalnim)
Baiatul:-Nu am vorbit de mult si m-am gandit sa vad cum mai esti (Doar aia am vrut sa iti spun ca am sunt un mare idiot, dar te iubesc )
Fata:-Pai mersi sunt bine (Fara tine sunt un nimic)
Fata:-Tuu? (Asa-i ca nu m-ai uitat? )
Baiatul:-Foarte bine, tot timpul party (Dar fara tine nimic nu e la fel)
Fata:-Atunci bine, ma bucur ca esti okey. ( Sunt foarte trista ca fara mine te simti asa de bine )
BaiatulsickPai bine dar trece incet vara (Incerc sa ma prefac in fata tuturor ca te-am uitat dar nu pot)
Fataworriedi mie (Mai merg la party-uri dar si atunci doar pentru ca sa nu zica altii de mine )
Baiatul:-Eu ies mai vorbim pa (Daca as mai ramane mi-as cere scuze, te iubesc enorm de mult )
Fatanerdine, pa (Acum ti-as spune cat de rau e fara tine si cat de mult te iubesc ca te iert dar nu e sigur ca tu inca ma mai iubesti )
SAU
Fetita si Baietel
Baietelul:-Te iubesc!
Fetita:-Ca oamenii mari?
Baietelul:-Nu, eu te iubesc cu adevarat!
SAU
Fataworrieduntem cei mai buni prieteni asa-i?
Baiatul:-Da
Fata:-Atunci poti sa imi spui pe cine iubesti, asa-i?
Baiatul:-Eu iubesc o singura fata!
Fatasurprisehh, atunci fata aceea poate fi foarte fericita.
Baiatulworriedincer de cand am cunoscut-o m-am indragostit de ea...
Fataworriederios? Mi-o prezinti si mie? Du-te sun-o si cheamo aici.
Baiatulsurprisekei
Baiatul isi scoate telefonul si suna.
Fataworriedtai 2 secunde suna telefonul.
Fata raspunde la telefon si aude vocea baiatului:
Baiatul:-PE TINE TE IUBESC!
SAU
Baiatul:-M-ai putea ajuta sa ajung undeva?
Fata:-Unde vrei sa ajungi?
Baiatulfrustrateda inima ta!
SAU
El: Buna Ea: Buna El: Este adevarat ca esti cu altu? Ea: Da El: Se pare ca m-ai uitat foarte repede Ea: Tu mi-ai spus sa o fac El: Stiu am gresit dar voiam sa iti spun ca imi lipsesti enorm Ea: {Cu lacrimi in ochi} De ce te intorci acuma, cand am reusit sa nu ma mai gandesc la tine de ce te intorci si imi spui ca iti lipsesc de ce imi complici atat de mult lucrurile? El: Vreau sa iti pun o ultima intrebare, si dupa o sa dispar din viata ta definitiv {Ea incepe sa planga} El: Mai simti ceva pentru mine? Te rog sa imi spui adevarul Ea: El: Ah Am inteles. ADIO {Ea se aseaza pe trotuar, incepe sa planga si sa tremure} El: {Intoarce-te inapoi} Ea: {Se ridica si incepe sa fuga} El: {Fuge dupa ea. O prinde de mana si o opreste} Ea: Ce mai vrei? El: Am facut o greseala foarte mare stiu dar daca te las acuma sa pleci nu o sa imi iert aceasta alegere niciodata Ea: {Il priveste in ochi nespunand nici un cuvant} El: Crede-ma, Te Iubesc Ea: {Se apropie de el si il saruta} El: Este un ADIO?! Ea: Nu! Este un NU MA MAI LASA NICIODATA
SAU
Baiatul:-Imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun
Fata:-Daca vrei exerseaza pe mine
Baiatulnerdine
Baiatul:-Te iubesc!
Fatanerdravo, acum du-te si spune-i ei
Baiatul:-Tocmai am facut-o!
ATAT! FUNDA?