| ChocolateFeelings a întrebat:

Hei lumea. :3 Nu o s-o lungesc prea mult, deci. Întrebarea mea este : cine se uită la anime? Și dacă vrea, cine poate să ne promoveze pagina de Facebook? https://www.facebook.com/pages/Anime-funclub-lovers-AFCL /1568169873408620
P.S. : Care sunt anime-urile voastre preferate?
Dau fundiță! :3

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

ADICA VREI SA ZICI CA YUKII NU E REAL?! ASTA VREI SA ZICI? CA E TOTUL UN ANIME?
MINCINOASO! STIU UNDE STAI.

cred ca ti-ai dat seama de anime.
altele:
1. Full metal panic fumoffu
2. kaze no stigma
3.another
4.higurashi no naku koro ni
5.soul eater
6.deadman wonderland

si evident clasicii ca:naruto, death note, fairy tale si FMA

| ChocolateFeelings explică (pentru AmanoYuno):

Ba tu ești aia mincinoasă! Nu știi unde stau. Haha.

| AmanoYuno a răspuns (pentru ChocolateFeelings):

Nu...Nu sunt mincinoasa...AM MINTIT CA SA-L PROTEJEZ! EU SUNT SINGURA PERSOANA DE CARE ARE NEVOIE chiar daca nu stie inca.NU SUNT NEBUNAA! SINGURUL LUCRU NEBUN E O ALTA LUME IN CARE NU SUNTEM IMPREUNA!
Heh nu stie nimic inca.nu trebuie sa stie nimic.ar fi speriat dar eu incerc doar sa-l protejez...hehe

PAMPAMPAM

| ChocolateFeelings explică (pentru AmanoYuno):

Ar trebui să îl protejezi de tine. :3 LUMEA ÎN CARE NU SUNTEȚI ÎMPREUNĂ E ASTA. NU VISEZI. *cred*

| AmanoYuno a răspuns (pentru ChocolateFeelings):

Nu...nu.are nevoie de mine.ARE NEVOIE DE MINE NU-I ASA? EU SUNT SINGURA DE CARE ARE NEVOIE... CEILALTI INCEARCA DOAR SA-L OMOARE DAR EU IL PROTEJEZ prin ORICE metode. ABSOLUT ORICE METODE.totul e spre binele lui.chiar daca poate parea diferit

| ChocolateFeelings explică (pentru AmanoYuno):

Nu e spre binele lui, o să-l înnebunești. :c Și când o să fii refuzată o să te închizi în beci cu o cutie mare de înghețată și o poză cu el.

| AmanoYuno a răspuns (pentru ChocolateFeelings):

Nu o sa fiu refuzata! Nu sti sfarsitul, nu?! Nici sa nu incerci sa intervii intre noi!
MA IUBESTE!