| hellokitty_6823 a întrebat:

Hei. Mi-am cumparat un microfon pentru karaoke (http://www.soundcreation.ro/......1395.html) si nu stiu cum sa-l conectez la pc. Cand bag mufa la unitate, nu-l recunoaste... Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Alexa147 a răspuns:

Si eu am de pe acest site! Prima oara ar trebui sa ai o unitate speciala pentru microfon! Dar poti sa il bagi si in unitate! Dai la Volume si trebuie sa iti apara microfon dai pe el si dai volumul la maxim! Dupa aceea vezi daca iti merge!
P.S Trebuie sa ai BOXE!
Sper ca te-am ajutat!