| Mhjua a întrebat:

Hei. pentru cei care se uita la Bleach...in ce episod se lupta(daca se lupta) locotenenta aia mica s roz in cap. nu stiu cum o cheama ceva cu."i..." care sta mereu pe umaru aluia mareeee
fundita pentru rasp corect :F:F

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Arikirinmotoka a răspuns:

Yachiru nu se lupta, iar ea sta pe umarul capitanului diviziei a 11-a Zaraki Kenpachi.

| Prince Vegeta a răspuns:

Yachiru nu se lupta, dar pot spune ca e puternica!
Si ala cu umaru mare e Kenpachilaughing

Funda?!