| Lukasz a întrebat:

Hei,salut! Astazi mi-a ajuns Penny Board-ul,insa am o problema mica, sper..Problema e ca,doar o roata merge bine,adica cand o invart merge bine,se rasuceste bine, dar celelalte nici 1 secunda nu se rasucesc,zici ca sunt blocate.ce pot face? Ar trebuii tot sa le invart pana merg mai repede? De iesit afara nu pot iesii,ca ploua in localitate la mine,stiu,mi-am ales si anotimpul prost sa imi iau un Penny board, ce sa fac sa mearga si celelalte roti mai repede?

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

Probabil au surub, nu? [n-am idee cum e penny board-ul], daca da, desfa putin surubul