| AnnaTraficantaDeAcadele a întrebat:

Hei! Spuneti-mi si mie ce telefon as putea sa-mi iau? Vreau sa fie un Samsung(Smart).Dar sa fie si ieftinut. Sub 15-17 milioane(la liber)De dexemplu: Samsung galaxy mini, plus, ace.thinking

4 răspunsuri:
| rvdogaru a răspuns:

LG OPTIMUS ONE.
E foarte ieftin si are cerinte foarte bune. daca stii ce sa faci cu el e un telefon foarte bun si pentru anul asta, desi a fost lansat in vara anului 2010. (costa vreo 550 lei acum..maxim 600 )

| MrNobody7 a răspuns:

Samsung F480

| AnnaTraficantaDeAcadele explică:

Daca imi puteti scrie si pretul in paranteza, ar fi perfect! Multumesc anticipat!

| Ciberpunk a răspuns:

Un telefon bun este Samsung Galaxy Ace S5830...costa in jur de 800 de lei pe liber la Orange... Sper ca te-am ajutat