| qwerty101010 a întrebat:

A inceput sa mi se miste placuta aceea de sus de la placa de par. Practic e prinsa acolo, dar se balanseaza ca sa zic asa.
Placa am cumparat-o de la un magazin Domo, dar nu din orasul meu. Avand garantie(pentru ca o am de o luna si ceva), o pot duce la reparat la Domo la mine in oras? Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat >big grin

1 răspuns:
| CasaSiDesign a răspuns:

Daca este in garantie sigur ca o poti duce la reparat, doar sa mai ai bonul si certificatul de garantie.
Doar ca nu se repara la Domo ci la centrele lor de service. Aici poti vedea exact unde trebuie sa mergi cu produsul tau http://service.domo.ro/default.aspx
Completeaza categoria, marca produsului si judetul si iti va da adresa si numarul de contact al service-ului ce se ocupa de produsul tau.