| xToxiicLove a întrebat:

Hei TPU.Am nevoie de cate idei.
Vreau si eu un nume artistic..care sa contina cuvantul Kidd love struck. ceva simplu, dar complicat. si daca se poate sa aiba si ceva inaine gen : x, x3, x4 {dar sa nu le contina pe astea } sa fie ceva mai frumos..va daau eu un exemplu :
x7CaptiveKidd {dar sa nu aiba x7 si captive..intelegeti voi }
FUNDA, VOT; X :*

8 răspunsuri:
| Nadynaa a răspuns:

X3CoolKidd3x

| xToxiicLove explică:

M.am gandit la ceva.dar ce as putea pune inainte, gen : x3, x33, 3x, x, o, ox.dar in afara de astea.ce as putea pune? dau funda la cele mai multe idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3xtre3kidd > extremkidd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Th3Kidd
KiddFace
l0c0Kidd

| OtiliaP a răspuns:

MisteriousX5Kidd
x6KiddSmile
X10EmoticonKidd
x5Street"kidd

| OtiliaP a răspuns:

M-am gandit la inca una :
LoveThisKidd (LoveX3thisKidd)

| DeutssDee a răspuns:

X10**CrAzYkId**

| anonima1010 a răspuns:

X5InocentaKiddwinking

Întrebări recente