| TeiubescEnorm21 a întrebat:

As dori niste statusuri gen "Bitch,eu nu imi fac poze doar de la gat in jos pentru a-mi arata formele",sau "Bitch,si bateria mea de la telefon tine mai mult ca relatiile tale." Dinastea.batting eyelashes
Va rog! Multumesc

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Disperata de atentie? Clasic. happy

| ombladon a răspuns:

Adica statusuri de cocalari si cur*e nu?

| Buddha a răspuns:

I'm a atention ***.

| Rukimika1290 a răspuns:

Daca viata iti intoarce fundul.profita de ocazie si ****-o! "
Dusmanii mei sa gandeasca precum copiii de bani gata! "

► " Ai intins coarda de prea multe ori de-a lungul timpului, Acum e randul meu s-o`ntind, da-n juru` gatului... "
Daca curva*rii si miso*ginii din Romania ar fi licurici…nu am mai avea nevoie de centrale nucleare. Femeile chiar sunt cu*rve. Nu toate… pentru ca restul` de fete sunt inocente si naive. Devin curve cu ajutorul baietilor.Nu vreau sa te gandesti la tine ca la o femeie urata, mai bine gandeste-te la tine ca la o maimuta frumoasa. Bith = Indivudual frumoase, care sunt cauzele Hard-Firefox! Eu nu sunt încăpăţânat -am dreptate! Esti REGINA de alegeri proaste!