| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Hei TPU cum fac sa treaca orele mai repede? de la scoala si de acasa. funda

2 răspunsuri:
| kumichan a răspuns:

La soala ca sa treaca mai repede poti raspunde la ore poti face confersati cu profesori pe baza lectiei iar in pauza puteti sa va jucati carti telefaonul american flori fete si baieti etc.Acasa ocupati timpul cu ce iti place eu de obicei stau pe calculator unde editez poze si fac rpc su pictez in timp ce ascult muzica

| mihaela2808 a răspuns:

Pai fa ceva ce iti place sa faci ca de obicei cand iti ocupi timpul cu ceva placut trece imediat. FUNdA?