| emmaemilia a întrebat:

Cum faci orele la scoala sa treaca mai repede? acum ca mai e asa putin pana la vacanta orele trec foarte greu si mai e si cald
deci ce ocupatii poti avea in timpul orelor ca sa treaca mai repede? laughing)

5 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Cea mai buna metoda pentru mine este sa te joci pe telefon. Daca ai un joc care este facut pe levele si iti place.Sunt sigur ca o sa treaca timpul rapid si nici n-o sa-ti dai seama.

Răspuns utilizator avertizat
| sabinabujor2 a răspuns:

Eu ma joc x si o cu colegul de banca, desenez in caiet si fredonez in minte melodiile mele preferate. Cateodata, la orele acelea plictisitoare la care profesorul doar dicteaza, imi iau o carte sau o revista si ma prefac ca scriu, dar citesc.

| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Fa rime(comice), razi cu prietenii, joaca-te cu avioanele de hartie, arunca cu hartie in ala mai "Bleg"

| rockbluesman a răspuns:

Ia-ti mp3-ul si asculta muzica favorita, o carte care iti place, joaca un joc pe telefon