| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUbig grin
vreau niste idei de nume pentru un album in care vreau sa pun poze cu mine sau cu prieteni, familia dar pose vechi...de cand eram micuta,. mersilove struck
Funditalove struck
P. S. Nu vreau numele "Memories" ceva mai speciallove struck mersilove struck

5 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Pai poti pune : Photos sweet, My new photos, Album Bff, New star, sau etc... sper ca iti plac ideile astea. Fundita?puppy dog eyes

| axeldavid a răspuns:

Incearca old times

| Smekerutzul a răspuns:

Poze dragi
poze de familie
photos family
poze yndr@gyte de f@mylye

mi-ar fi mai usor daca as vedea pozele

comic'c
komyk's

daca vrei imi dai idul tau pe mesaj privat imi dai pozele si iti spun nume grozave!

te pup

| Dana23 a răspuns:

Amintiri dulci de neuitat
Copilarie alaturi de cei dragi
Ceva de neuitat
Amintiri vechi...Aceiasi oameni
Cea mai tare copilarie langa cei mai frumosi cunoscuti
Va iubesc pentru totdeauna
Clipe de neuitat cu cei iubiti
Iti mai trimit cateva mai incolo:*

| mariacool a răspuns:

Nu stiu daca te va ajutatongueictures...; Diverse; Amintiri; Who I used to be si nu mai stiu gandeste-te tu sper ca te-am ajutat