| AlexxuuAndra a întrebat:

Dati-mi si mie descrieri pentru poze de pe facebook.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai depinde si de poza. Dar iti dau cateva happy.
Si ma gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis!♥
"Dar eu sunt doar un capitol din viaţa ta, vor mai urma altele. Păstrează amintirile noastre minunate, dar nu-ţi fie teamă să-ţi faci altele."
"Nu contează dacă mâine o să descoper câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!"
Sunt rare momentele de pus în ramă! Și uite că viața nu are mâini, dar tot îți dă câte o palmă!
"Du-te, dar nu mă vei uita! Ai cules de pe buzele mele otrava iubirilor care nu se uită."
Astăzi sunt fericită pentru că nu am niciun motiv să nu fiu!
m învăţat să câştig pe plan sentimental...Şi nu folosesc ca alţi un limbaj murdar!
Şi chiar dacă va semăna fizic cu ea, să fii sigur că nu va vorbi la fel şi nu va avea acelaşi caracter ca ea!
E greu când îţi repeţi în gând:„Capul sus, trebuie’ să zâmbeşti!"şi subconştientul îţi dictează: „Când plângi, să nu te mai opreşti"
Mulţi oameni ar învăța din greşelile lor dacă nu ar fi atât de ocupaţi să le nege!
Vrei să scapi caută-ţi o altă pistă spre ieşirea din viaţă. Sunt încă un om ce învaţă să spună lucrurilor pe faţă.
Trăieşte clipele intens Chiar când nu eşti înţeles, Curajos, dar visător, Găseşti pasul următor.
Nimeni n-o să ne oprească, atâta timp cât incercăm, avem mereu o şansă. Nu-ţi fie frică, lasă visele să se împlinească. ♥

Daca mai vrei ma poti contacta :*! O seara bunahappy.

6 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Ma mir ca se poate raspunde la asa o intrebare idioata

| AlexxuuAndra explică (pentru DushulRece):

DulshulRece daca ti se pare o intrebare idioata nu inteleg dc te bagi?! Wtf?!

| BiiAnca96 a răspuns:

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc, poc, poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc

Si cand o vezi cu el de mana lasi capul jos si iti vezi de drum. gandindu-te la ce-ai pierdut.

Fata asta nu e proasta deloc! Nu se vinde iaftin fiindca ea vrea tot!

Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece..La fel si timpul care nu mai trece.
Am doar simple regrete, iar ce a fost intre noi. doar false sentimente!

Poti sa admiri, si sa-ti doresti. Dupa care, evident, sa-ti iei gandul happy!

E o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime.

• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Iti spun pentru a mia oara: Fiecare zu cu tine, este extraordinara.

Heei! Strange-ma in brate. Daca vrei sa intelegi ce e in inima mea, NU mai plecaa big hug

M-am schimbat si pot visa acum! NU mai vreau sa cer, voi obtine oricum smug.

Frumusetea se deduce inca de la primul zambet, de la prima privire, de la primul cuvant happy

Mi-e dor sa te privesc, fara sa spun nimic. Mi-e dor sa numar secundele, un pic cate un pic

| AlexAndra_Inna_1999 a răspuns:

Ea: Ma placi?
El: Nu.
Ea: De ce?
El: Pt. ca te iubesc!

| XmariusX a răspuns:

Deci cu de astea umblati voi bagaboantelor? laughing