| JuliaR a întrebat:

eu si colegii mei avem de facut un proiect la romana si am vrea sa surprindem, oarecum, cu niste chestii noi.
avem prezentare power point, prezentare orala a unor informatii, lucrare pe care o oferim profesorului si fise cu ideile principale pe care le oferim colegilor.
aveti cateva idei cu alte chestii pe care le putem face pe langa toate astea? fundita; x

Răspuns Câştigător
| Waterforce a răspuns:

Hey, e foarte frumos cum unii din zilele de azi se implică atât de mult când vine vorba de şcoală. Aş propune niste desene specifice, efecte speciale, folosirea unor diferite fonturi, adăugarea unor rame, muzică, desene de mână (nu neapărat colore), etc. Mult noroc cu proiectul, sper sa fie minunat happy.

2 răspunsuri:
| raducmustiuc a răspuns:

Spune-ne si tema happy

| Dacianna a răspuns:

Fise de lucru pentru colegi, pentru a vedea cine a fost atent si/sau cine a inteles