| Mecoooo a întrebat:

Ieri mi-am facut o pagina de facebook, nu personala, gen comunitate...imi apar like-urile, dar talking-ul nu-mi apare, apare doar cand dau pe Home. Ce sa fac ca sa-mi apara?
DAU FUNDA RAPID!

4 răspunsuri:
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Poate dura cateva zile pana cand talking-ul va aparea scris alaturi de like-uri. Pana atunci incearca sa postezi cat mai mult, pentru a face pagina "populara". Succes.

| PuTTy a răspuns:

Incearcă să vezi dacă ai firewall pornit ajuta destul de mult. şi incearcă un broswer bun happy

| Ana3389 a răspuns:

Imi pare rau da nu te pot ajuta... vrei sa-mi zici te rog cum se numeste pagina ca sa trec si eu cu un like pe acolo?

| curiosu1095 a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook cu alt browser poate se rezolva problema