| Anonymous56 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei despre ce as putea incarca/posta/actualiza pe un site(al meu)? ..sunt deschisa la idei noi.big grin
Funda! >:

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Articole despre vedete, poze SWAG, sfaturi despre moda, pareri despre anumite subiecte, vloguri sau bloguri care iti plac, idei de ce sa faci cand esti plictisit, melodii noi, filme bune (nume de filme) etc. Sper ca te-am ajutat! :* Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| SoundTHeWave a răspuns:

Rubrica stiati ca, cu o noua informatie in fiecare zi ( se poate lua din ziare gratis cum e ring ), rubrica despre hobby-uri unde fiecare utilizator sa vorbeasca despre pasiunea lui.