| DaianaXOX a întrebat:

In urma cu 3 saptamani mi-am cumparat un telefon Allview p5 Alldro si am obsevat ca uneori cand ma joc pe anumite jocuri se sacadeaza ecranul si merge foarte incet,sau cand vreau sa deblochez telefonul, butoanele se aprind iar ecranul e negru si nu mai merge nimic.Are android Ice cream Sandwich 4.0. Ce ar trebui sa fac cu el ca sa mearga?

1 răspuns:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Planurile Immofinanz in logistica: investitii de aproape 100 mil. euro si locuri de munca pentru 1.500 de angajati in apropierea Capitalei

Citeste mai mult: http://www.wall-street.ro/......rea-c.html
Follow us: @WallStreetRo on Twitter | WallStreetRo on Facebook