| DianaRocks a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste descrieri artistice pentru un site cu...imagini artistice? Funda! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salutări!
mai bine decât să dai copy şi paste la nişte descrieri făcute de noi, te aşezi în pat, iei o foiţă şi un creion, şi te gândeşti.scrii primul lucru care îţi trece prin minte apoi,înca un lucru.şi tot aşa până când descrierea este completă şi suficient de mare.o reciteşti,vezi cum ai scris şi uită-te cu atenţie la exprimare. apoi, dacă este bunicică, o poţi transcrie pe site. dacă nu, mai adaugi ceva idei, sau scrii alta.
Multă baftă!

| nikimportant a răspuns:

Depinde ce fel d edescrieri artistice, adica la ce te referiwinking

| DianaRocks explică (pentru nikimportant):

Artistic...cat de explicita vrei sa fiu. Se poate altfel?