| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus o prietena ca un baiat ma simpatizeaza...La ce se refera?
P.S.:Baiatul are o relatie

Răspuns Câştigător
| Lorry14 a răspuns:

Ii e drag de tine sau te place big grin. Pt unii baieti nu prea conteaza ca sunt intr-o relatie atunci cand gasesc ceva mai bun smug.

5 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

P.S.2laughing Te place si se gandeste sa desparta de aia ca sa fie cu tine.
P.S.3 Succes!

| BeYourSelf7 a răspuns:

Daca nu stii ce inseamna a simpatiza pe cineva, atunci lasa dracu baietii si pune mana pe carte! Poftim viitorul Romaniei.

| alessia_7452 a răspuns:

Te place pe tine, dar si pe acea fata cu care are o relatie

| alessia_7452 a răspuns:

Daca o iubea pe acea persoana cu care este intr-o relatie tu nu mai existai...Dar asa inseamna ca te iubeste pe tinebig grin

| PciTheGamer a răspuns:

Inseamna ca baiatului ii place de tine asa ceva