| Cristina788 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat de pe hi5, i-am lasat un comm si i-am spus daca ar vrea sa ne cunoastem, ca imi place de el si daca are prietena sau nu. La care el mi-a lasat comm inapoi si mi-a scris nr lui de tel si a "zis suna-ma daca vrei si vorbim acolo". Ce inseamna asta? cum adica sa vb acolo daca vorbeam pe mess ce era? de ce mi-a lasat nr lui? prietena nu cred ca are daca ar fi avut nu mi-ar fi dat nr lui... dar pe profil la stare relatie scrie ca e intr-o relatie deschisa. Ce vrea baiatul asta, daca are prietena de ce mi-a mai lasat nr lui de tel?

17 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce dreptate are Rontzy!

| Silvia a răspuns:

Si la profilul meu scrie ca sunt casatoritalaughing. Suna-l, vezi ce se intampla.Probabil ii e mai usor sa vorbeasca la telefon, si de aia ti-a lasat numarul lui.

| JoJo a răspuns:

Nu prea e bine sa abordezi baietii asa, recunosc nici timida nu e bine. Dar stii, un baiat nu trebuie sa stie ca o fata il place foarte tare pentru ca ii cresc cornite si isi spune "Asta-i moarta dupa mine, fac ce vreau din ea".winking
Cat despre numarul de telefon nu stiu ce sa zic... poate vrea sa vorbeasca cu tine la telefon pentru ca pe mess nu se poate big grin in caz de are o relatie cum crezi tu...iti dai seama ca prietena ar avea parola de messenger si l-ar lua la intrebari, asa in telefon te trece "Georgel" si gatalaughing

| Lora_6439 a răspuns:

Nu te astepta ca daca tu esti fidela unei relatii, sa fie toti la fel. Barbatii in general "ie niste porci" si se poate sa-ti fi lasat nr, gandindu-se ca "proasta aia de gagica-mea n-are de unde sa afle". Nu te mai baga pe d'astia de pe net pentru ca nu stii de cine dai. Daca vorbesti cu el pe mess si il vezi la web si in poze, cand vine vremea sa va intalniti, poti da de cu totul altcineva. De o namila care te ia la subrat si s-a terminat cu tine. Deci nu. Lasa-l in pace.

| powergirl a răspuns:

Poti sa il suni daca vrei dar cel mai bine ar fi sa te sune el ii trimiti un mesaj doar ca scrii cine esti si sa te sune el ca doar el ti-a dat nr is ai grija ca nu stii peste cine si ce smecheras tu stii dar nu te-as sfatui?

| dragosh a răspuns:

De unde stii ca nu e pusa la oha treaba cu "relatia deschisa"...

| Bteen a răspuns:

Poate nu vrea neaparat sa ii fii iubita, posibil prietena. Dar cel mai bine e sa il suni si vorbiti, dupa care poti sa il intrebi chiar tu daca are sau nu prietena. In plus poate pune pe hi5,, relatie deschida '' de fii de ochii lumii. Succes!

| Green a răspuns:

Suna-l. probabil ca si-a pus ca e intr-o relatie deschisa ca sa nu il sacaie fetele cu mesajele. deci eu zic sa il suni ca nu ai nimic de pierdut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din start nu-i un tip seriosbig grin eu zic sa nu te mai complici cu elwinking sunt atatia baieti frumositongue gasesti u altul happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatie deschisa inseamna ca are prietena, dar ambii parteneri au fost de acord sa aiba si alte relatii, asta neafectind-o pe a lor. Daca asa stau lucrurile si n-a scris la misto ce a scris pe hi5, atunci stii deja ce vrea de la tine. In alta ordine de idei, nu-l cunosti, nu ati vorbit si nu v-ati intilnit. Deci poate fi si proxenet, ca tu habar n-ai. Fii prudenta, nu te avinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, dar e prea mica lumea reala, sa mai iei si din virtual?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeee...banuiesc ca ai vreo 14-15 ani.pentru ce sa l suni?
daca nu iti gasesti pe unu' dintre cunoscuti, lasa ca ai timp in liceu si dupa rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te vrea p tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci bine ca-i abordezi asatongue recunosc, nici timida nu e bine. Dar unui baiat nu trebuie sa-i dovedesti ca-ti place de el f. tare ca-i cresc coarne si-si spune: "Asta-i moarta dupa mine, fac ce vreau cu ea".
Nu stiu ce sa-ti spun de faza cu nr. de tel, poate vrea sa vorbeasca cu tine la telhee hee daca intr-adevar are prietena fii sigura ca are parola lui de messenger si l-ar lua la intrebari, nu crezi?tongue asa in telefon te trece "Georgel" si gatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul acesta...este un gagicar! sau poate la profil a lasat ca are o relatie deschisa, probabil a scris la vrajeala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

draga laura ma cac in gura ta

| florin9316 a răspuns:

Baiatu vrea o partida, o noapte, si apoi te arunca la gunoi happy