| Panteraa a întrebat:

Nu vreau sa imi fac temele aici dar am nevoie doar de o idee. Am de facut o naratiune amuzanta de preferabil ceva ce se putea petrece in vacanta. Doar de o idee ce as putea face va rog.

2 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Zii ca ai mers la munte si ti-ai inbatat cu baietii/ fetele si dupa aceea ati mers ca sa va urcati pe munte si acolo erau niste vacilaughing Si ai calarit o vaca mov pana la destinatie.laughing. Si zii ca la cat de beat / beata erai dupa ce ti-ai dus la cabana ai aruncat cu oua si cu budinca laughingin prof` /profa` cu care ai mers.( Bagi si tu vrajeala si zici ca ai mers cu o profa d la alta sch ) tongue laughing

| andydee a răspuns:

De exemplu, ai fost la bunici, la tara, si a trebuit sa treci pe un drum incredibil de murdar, plin de noroi. Te-ai impiedicat si te-ai murdarit groaznic, Cand ajungi in sfarsit in sat oamenii se holbeaza la tine ca la un extraterestru.
In ce clasa esti? Si sper sa ti-am fost de folos.