| anonim_4396 a întrebat:

Pe la mine pe la blocuri sunt numai golani, iar eu vreau sa-mi gasesc un prieten cu care sa ies afara sau sa gasesc ceva de facut in casa. De fapt mama vrea. Sunt incapatanat si egoist, si totusi foarte sociabil, si nu ma pot schimba. Mama ma bate la cap sa tot ies afara, ca sa nu mai stau cu ochii in calculator. In tabere n-am vrut, ca nu ma simt bine cu niste colegi care nu ma inteleg. La calculator nu-i o varianta, ca am probleme mari cu ochii. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| anonym012 a răspuns:

Incepe sa practici un sport, vei fii uimit de cate persoane ai sa cunosti si o sa ai ce face (antrenamente, meciuri, cantonamente) ...si cine stie daca ai talent si ai ales bine poate o sa faci performanta. Sper ca te-am ajutat happy

| talexandru11 a răspuns:

Iesi cu pisica in lesa la plimbare happy