| copilul_4460 a întrebat:

Ma numesc geo am 18 ani si am cateva probleme
cu parinti mei nu ma inteleg deloc de fapt nu m-am inteles niciodata bine cu ei as fi vrut ca sa fiu macar cu mama prietene sa ne spunem tot.pana la varsta asta eu nu am fost la mare niciodata nu vrea sa ma lase sa merg nici cu prieteni nici cu familia nu vrea nu ma lasa sa ies afara deloc eu ies numai cand ma duc la scoala atat nu mai pot simt ca mor

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai omule tu ai 18 ani faci ce vrei daca acum iesi pe usa casei bine putem trage in concluzie ca nu te mai lasa sa intri sau te va certa, tipa si tu fii violent cand e necesar trebuie sa fii implacabil ca sa iti arati ferocitatea nu prost incuiat in camera.

| copilul_4460 explică:

Pe mine nu ma lasa sa ies nici macar o jumatate de ora afara sau daca ies cand intru ma jigneste nu stiu ce sa mai fac prieteni foarte buni cu care sa pot vorbi