| Robeee a întrebat:

Hei TPU happy. Stie cineva vreun program de facut video-uri cu lyricsuri pentru youtube? =D [ in afara de movie makerwinking ] Answer please happy

5 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Eu Camtasia Studio folosesc de vreo 2 ani de zile cand am de facut un video si imi ies foarte bine.happy

| amc a răspuns:

Proshow Goldhappye bun

| DaVà a răspuns:

Picasa 3

| Robeee explică:

@AndreiEo Am picasa 3 si pot sa fac filmulet dar nu pot sa ii pun audio straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt mai multe, da o privire aici http://www.panalu.net/search/label/VIDEO%20AUDIO sunt toate gratuite si chiar online si usor de inteles