| hitman_7179 a întrebat:

Hei TpU! vreau povesti de groaza(nu site-uri)cea mai infricosatoare primeste funda!

1 răspuns:
| axel112 a răspuns:

A fost o familie normala ca oricare alta linistita ca oricare alta.Ei nefiind in stare sa dea nastere unui copil au adoptat un copil gasit pe strada umbland de capul lor dar ceea ce nu stiau era ca el nu era din lumea asta.El venea a spatiu intr-o capsula pe care au descoperit-o la cativa metri departare.Asa de bine l-au crescut incat el credea intrutotul ca era om pana cand s-a dovedit ca el era de fapt trimis pe pamant pentru a da informati secrete unei armate de extraterestri care vroiau sa atace pamantul. Fara sa stie extraterestri aflau tot ce stia el prin telepatie odata ajuns presedinte si avand acces la informati secrete extrateresti au atacat pamantul si l-au cucerit, speriat pleaca spre casa ca sasi ascunda parinti in subteran ei ii spun ca de fapt este extraterestru.Pana la urma extraterestri i ucid parinti.Nervos stiind ca dintotdeauna a fost alergic la otet si ca de obicei i ardea pielea el conduce o intreaga armata sa recucereasca pamantul spre final reuseste dar la urma moare rapus de propria arma.