| Shontellle a întrebat:

Vreau sa va cer o parere, am o cea mai buna prietena si. de craciun i-am facut cadou o rama cu noi 2. Ea in trecut se intelgea cu o fata, si acea fata i-a facut recent o rama cu ele 2 si o scrisoare. Mi-e teama, mi-e teama pentru ca am impresia ca acea scrisoare o influenteaza sa nu stiu..desigur ea e altfel cu acea persoana, am avut impreesia ca nu prea a influentat-o dar nu stiu. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Alexa1313 a răspuns:

Pai, vorbete cu prietena ta si afla daca tu sau ea e cel mai bun prieten al ei. Daca te alege pe tine inseamna ca pentru ea nu a insemnat nimic acea scrisoare si poza, dar daca o alege pe ea inseamna ori ca ii place tare scrisoarea, ori ca vrea doar sa aiba pe langa tine un alt prieten/a