| Denisa_2932 a întrebat:

Hei...va rog frumos dati-mi si mie niste programe de modificat poze.dar nu ceva de genul sa scrii pe ea sa o tai sau altceva, as vrea sa pot machia sa sterg imperfectiunile si chesti din astea.
Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Rockărița a răspuns:

Http://www.photoinstrument.com/ Uite aici;). Și e gratis...nu trebuie sa-l cumperi.

| moldovianu a răspuns:

Adobe photoshop, asta iti indeplineste dorintele laughing

| MeridaOcean a răspuns:

Scrie pe google picmonkey, e f bun, poti sterge alunite, pistrui, iti poti albi dintii :d funda?

| FashionVictim93 a răspuns:

Photo Editor

| lalalaforyou a răspuns:

Buna! Intra pe Taaz si apoi la Start makeover.E foarte tare.