| Mhjua a întrebat:

Heihappy Ziceti'mi si mie niste jocuri gen Sims(cu cont) adica incepi jocule de la 0-7 ani si ii faci "ani" pana ajunge baba\laughing Sau ceva de genul astabig grin

6 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Imvu,ti-l recomand. Sper ca te-am ajutat, funda, te rog? puppy dog eyes

| Mhjua explică:

Mda si in afara de IMVUlaughing ca am jucat si imi mergea greu pc-ulbig grin Ms oricumhappy Mai astept Raspunsuribig grin!

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Pai:-? SuperSecret uite link aici;) :http://www.supersecret.com/signup
Daca iti place:*

Răspuns utilizator avertizat
| Hachiko_6637 a răspuns:

Wonderlend
Ourworld
Perfect wolrd

| AddePitiqqa a răspuns:

IMVU...da-mi add daca joci: xAddeNothingMorex