| JomelaMaya a întrebat:

Heii, azi am incercat sa-mi schimb poza de profil la facebook, dar nu reusesc, nu ma lasa sa incarc nicio poza, nici de profil, de coperta si nici in alt album. Ati putea sa-mi spuneti ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Bag-o inntr-un album nou si apoi dai laoptiuni, alegi adauga fotografie de profil. Sau mai asteapta si inceraca mai tarziuwinking

| JomelaMaya explică (pentru BoMbOnIkRoOzSiDuLcE):

Aveai dreptate cu asteptatul acum ma lasa. Mersi mult love struck.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns (pentru JomelaMaya):

Ma bucur ca te-am ajutat :*happy

| JomelaMaya explică (pentru BoMbOnIkRoOzSiDuLcE):

Mersi mult love struck`.

5 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Stiu...mai sunt probleme de astea.
Adauga poza intr-un album sau fa un album nou si pune-o acolo iar dupa intra pe poza, si la "Editeaza fotografia" apesi pe "Adauga ca poza de profil" sau asa ceva.
Sper ca te-am ajutat happy.

| JomelaMaya explică (pentru AndutzzaAnduu):

Am incercat si nu ma lasa sa fac niciun album. Deoarece si eu am gandit asa, dar nu merge oricum mersi de raspuns.