| Shaaraawy a întrebat:

Heii Buna TPU! Va Rog sa imi dati si mie niste replici foarte funny. ( sa mor de ras )! Gen: Ce nas ai zici ca e partia de la azuga! Funda pentru cele mai bune replici!

3 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Viata-i scurta. Daca tot n-o putem lungi, hai sa o facem lata!

| cosminaelena99 a răspuns:

Pai..nu am raspuns pentru funda da mi-am amintit de o faza din Pistruiatul cand duceau ei niste arme intr-un sicriu si eu intrebat un soldat (nu mai stiu din ce tara)Vasis das?(nu stiu cum se scrie da inseamna "ce e aici")si pistruiatu raspunde :Mata! si ala fae o fata de parca ar fi inteles da nu stia romana

http://www.youtube.com/watch?v=Qo2LjkJe7mM

| Sandra200 a răspuns:

-Nu spune prosti mereu, ci doar cand deschide gura.
-Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
-Inteleg ce vrei sa zici, dar e evident ca tu nu intelegi.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
-Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te pot inchide.
-Cand vorbesti cu mine sa taci din gura.
-Mai iubesti natura dupa tot ce ti-a facut?
Funda?