| Rawrrrr a întrebat:

Heii

mi s-a blocat contul de pe facebook.

pur si simplu. Nu am injurat sau ceva de genu.

deci cand vreau sa intru in cont imi apare :

,, Your account is temporarily locked. We've temporarily locked your account so no one else can log in as you. To regain access, please complete this quick security check."

si dau,, continue " si tot nu se intampla nimic. am complectat formularu ala si. nimic

ce s-a intamplat? si cum pot sa imi,, deblochez " contul?

multumesc pentru raspunsuri :*!

2 răspunsuri:
| Nameツ a răspuns:

Am patit-o si eu, dar sa dezblocat singurlaughing...am incercat peste ceva timp si atunci era tot in regula.Incearca si tu peste ceva timp

| Adelin_2149 a răspuns:

Deblocat nu poti tu e temporar blocat poate ai facut ceva si nu mai sti