| Icss a întrebat:

Heii TPU:* acum cateva zile am gasit un site in care iti arata pas cu pas cum sa faci un anumit desen.big grin dar nu il mai stiusad cine il stie are >fundiitsabig grin< mersi.:*

Răspuns Câştigător
| Дηdu a răspuns:

Http://www.pinklove.ro/......ion-video/
incearcal!
Http://www.desenatori.ro/

Http://laclic.net/......u-pas.html
alege de aici ca sunt multe si nu stiu pe care ai intrata tu dar astea chiar te invata sa desenezi incearcale poate dai de cel care iti trebuie Sper ca te-am ajutat!:*

4 răspunsuri:
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Cred ca te referi la drawsapce

| Дηdu a răspuns:

Http://www.pinklove.ro/......ion-video/
incearcal!
Http://www.desenatori.ro/
http://www.dragoart.com/
Http://laclic.net/......u-pas.html
alege de aici ca sunt multe si nu stiu pe care ai intrata tu dar astea chiar te invata sa desenezi incearcale poate dai de cel care iti trebuie Sper ca te-am ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/galerie/
fundita?;;)

| Sandy_9055 a răspuns:

Site-ul se numeste dragoart (.com)